Zaburzeniowa czynność podstaw w EEG

Proszę o fachową interpretację wyniku EEG pacjentki u ktorej wcześniej w badaniu KT głowy bez kontrastu-Dgn.Cechy niewielkiego korowo-podkorowego zaniku mózgu,po 5 miesiącach w EEG-Bad. wyk. w czasczuw.Zapis zróżnicowany przestrzennie z nieregularną czynnością podstawową złożoną z fal beta,alfa i falami theta.Amplituda w odprowadz. przednich wynosi 14 uV a w tyln18 uV.Rz niewid.Hv nie zmienia zapisu. .ORZECZ:Zapis niskonapięc. z zaburz.czynnością podstaw.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sam wynik, bez znajomości ewentualnych objawów nie może być interpretowany. EEG nie pokazała dużych nieprawidłowości jednak jeżeli występują jakiekolwiek objawy nalezy bezwzględnie zgłosić się do neurologa.