Zachorowanie na bulimię po wyleczeniu anoreksji

Witam, mam na imię Ola od roku chorowałam na anoreksje ważyłam 46 kg teraz moja waga się unormowała ważę obecnie 52 kg ale co sie z tym wiąże nadeszła bulimia kontaktowałam sie z lekarzami biorę leki ale to nie pomaga, nie wiem jak powiedzieć najbliższym o mojej chorobie :(

Witam,

w Pani wypowiedzi jest informacja o konsultacji z lekarzami oraz przyjmowaniu leków, może warto byłoby się zastanowić również nad psychoterapią jako dodatkową formą wsparcia procesu leczenia. Jeśli chodzi o rozmowę z najbliższymi proponuję zajrzeć tutaj:http://issuu.com/centrumzaburzened/docs/pomoc_dla_ciebie
znajdzie tu Pani wiele wskazówek, również odnośnie tego jak powiedzieć rodzinie o chorobie.

Pozdrawiam.