Zachorowanie na schizofrenię a ukłucie się igłą użytą wcześniej na osobie chorej na tę chorobę

w 1999 roku zakułam się w palca wskazujacego ( pracowałam wtedy jako pielęgniarka w dps) igła brudna od chorej na schizofrenie, a wtedy byłam zdrowa. Czy ten wypadek w pracy spowodował u mnie schizofrenie ? Na schizofrenie choruje od 2005 roku.

Proszę dbać o siebie, systematycznie leczyć się.
Pozdrawiam.