Zachowanie 57-latki podczas leczenia drobnokomórkowego raka płuc

Mama (57 lat) leczy drobnokomórkowego raka płuc. Kilka dni temu przyjęła drugi wlew cytostatyków. Pojawiły się typowe dolegliwości po chemii - zmęczenie, nudności. Dzisiaj jednak coś wzbudziło nasz niepokój. Mama niezwyczajnie długo śpi, a gdy telefon obudził ją rano nie potrafiła wypowiedzieć żadnego słowa - bełkotała, śmiała się bez powodu. Poszła spać dalej, a gdy obudziła się znowu wszystko już było w porządku. Mamy się obawiać?

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy uboczne chemioterapii. Proszę opowiedzieć o tym lekarzowi prowadzącemu.

Pozdrawiam.

Proszę omówić ten temat z lekarzem zlecającym chemioterapię! ja za mało wiem o rodzaju choroby,jej przebiegu,leczeniu oraz o stanie obecnym pacjentki , abym mógł wypowiedzieć się autorytatywnie!!! zż