Zachowanie autoagresywne u dziecka z Zespołem Aspergera

zespół aspergera 9 latek,dziękuję za odpowiedź,Szanowna pani dr.niestety pani odpowiedź dla mnie nic innego nie wniosła.Syn objęty jest opieką specjalistyczną(psychiatra)która nie wiele pomaga w zakresie porad,radzenia sobie z zachowaniami dziecka ogranicza się jedynie do wypisania recepty na orizon a także nauczanie zintegrowane.Jeśli chodzi o osiągnięcia w nauce wybitny ponad przeciętny problemy jedynie w zakresie zachowan społecznych,które prawdopodobnie generują jego zachowanie autoagresywne

witam kolejne porady konieczna jest terapia synka, specjalistyczny program terapeutyczny realizowany jest w poradniach dla osób z zaburzeniami autystycznymi, metody terapii to m.in. holding, kinezyterapia,arteterapia, czy pani syn miał badania integracji sensorycznej jest to ważne także w ustalaniu form terapii