Zachowanie chłopaka a prawdopodobieństwo rozstania

Dzien dobry mam pytanie bardzo wazne dla mnie otóż jestem z moim chłopakiem juz 4 miesiące mowil duzo razy ze mnie kocha tęsknił cały czas poprostu było cudownie ( dodam ze jest wrażliwy ) dwa tyg temu poklucilismy sie on powiedział ze jest zły na mnie bo czasami jestem obrażona na niego i juz go to meczy powiedział ze musi przemyślec moje zachowanie jak go pytałam codziennie jak był zły na mnie czy mnie kocha i czy mu zalezy mowi ze mam go bie męczyć i dac czas czy on chce ze mna zerwać ?

Chłopak rzeczywiście znacznie wycofał się z relacji. Warto zastanowić się czemu. Być może Pani intensywne wymaganie "dowodów miłości", może mieć wręcz odwrotny skutek do zamierzonego. Dodatkowo być może jest coś, co faktycznie mu nie odpowiada i warto spróbować dowiedzieć się, o co chodzi, oraz jak mogą Państwo razem poradzić sobie w tej sytuacji. Także powiedzenie chłopakowi o swoich uczuciach i oczekiwaniach, pozwoli mu się ustosunkować do tego, a tym samym- jego odpowiedź - zatrzyma stan niepewności i zawieszenia.

Witam,
na pytanie czy chłopak chce zakończyć znajomość tylko on zna odpowiedź. Proszę z nim szczerze porozmawiać. Proszę mięć jednak na uwadze, że codzienne pytanie o to, czy chłopak Panią kocha może być dla niego rzeczywiście męczące, tak samo jak obrażanie się. Należy się wspólnie zastanowić jak można polepszyć Państwa relacje.
Pzdrawiam

Witam. To rzeczywiście może być męczące, bo może się czuć naciskany i osaczony. Warto zastanowić się nad sobą. Z jakiego powodu musisz być stale zapewniana, że jesteś kochana? Radziłabym psychoterapię. Pozdrawiam