Zachowanie dziewczyny po rozstaniu

Byłem z dziewczyną 2 Lata , przez pierwszy rok było cudownie , ale po roku zaczeły się problemy wpadłem w długi chwilowe , i ciągle były kłotnie problemy , zachowywałem sie jak dureń , wyzywałem , zrywalismy co chwile , nie mielismy kolegów ani przyjaciół , mineło 2 lata i zerwałem z nią po to by jej pokazac ze źle robi myslałem ze ją to czegoś nauczy , niestety napisała mi ze przemyślała sobie to i nie chce ze mną już być, ze woli imprezy zabawy , nie miec zakazów nakazów, ze nie musi sie pilnować

Co do obecnego związku to trudno go odbudowywać w pojedynkę. Jeśli partnerka zdecyduje się do Pana wrócić to możecie rozważyć Państwo skorzystanie z terapii dla par.
Pozdrawiam.

Witam. Ma pan jasną sytuację co do związku z tą dziewczyną bo napisała to. Niemniej jednak myśląc o sobie moze warto rozwazyć pracę na da sobą w psychoterapii dla lepszej przyszłości i dobrego zwiazku.

Dzień dobry. Z tego co Pan pisze Pana dziewczyna podjęła decyzję - jej zachowanie jest zrozumiałe. Czy Pan chce odzyskać ta relację?