Zachowanie i płaczliwość u 3-miesięcznego dziecka

Witam! U mojej 3 miesięcznej córki niepokoi mnie pewne zachowanie gdy biorę Ją na ręce wygina się, kopie i płacze . Również w tej pozycji na ręcach, bądź w pozycji na brzuchu podczas podnoszenia główki, (rozglądania się) główka szybko opada i uderza się i wybucha płaczem Proszę o odpowiedź

Piotr Pilarski

Sugeruje wizytę u pediatry. Taka zmiana zachowania może oznaczać infekcję.

Pozdrawiam.