Zachowanie mężczyzny miesiąc po ślubie

Dlaczego przyciągam nieodpowiednich mężczyzn do siebie? Jestem załamana. Dzień przed moją planowaną od miesięcy operacją zrobił mi awanturę i wyniósł się do innego mieszkania. Nie odwiedzał mnie w szpitalu, nie jest w ogóle przejęty stanem mojego zdrowia. Gdy zadzwoniłam do niego śmiał się ze mnie. Jesteśmy miesiąc po ślubie, czy to jest normalne zachowanie mężczyzny?

Witam Panią. Na początku chciałbym wyrazić swój niepokój związany z Pani pytaniem "Dlaczego przyciągam nieodpowiednich mężczyzn do siebie?" Sugeruje ono, że winy doszukuje się Pani w sobie. Trudno wówczas zobaczyć odpowiedzialność drugiej osoby. Poczucie winy bardzo osłabia a Pani potrzebuje teraz sił. Pani mąż nie ma prawa tak Pani traktować. Nie zasługuje Pani na to. Proponuję przyjąć taką perspektywę. Jest Pani w sytuacji (operacja, pobyt w szpitalu), w której ma Pani prawo oczekiwać wsparcia od osoby najbliższej. Domyślam się, że decyzja o ślubie jest związana z Pani "inwestycją" uczuciową. To bardzo trudne doświadczać, że ona „nie procentuje”. Awantura, opuszczenie, wyśmiewanie, nieobecność w wykonaniu "bliskiej osoby" to bardzo raniące doświadczenia powodujące cierpienie. Moim zdanie jest Pani w sytuacji kryzysowej, która wymaga odpowiedniej pomocy. Mam nadzieję, że znajdzie ją Pani w tej instytucji http://mopr.bialystok.pl/osrodek_interwencji_kryzysowej.html Proszę zadbać o siebie i wykonać kolejny krok po napisaniu do tego portalu. Pozdrawiam Panią

Oczywiście, ze nie jest to normalne zachowanie - nikogo! a zwłaszcza najbliższej osoby. Trudno odpowiedzieć , dlaczego tak się zadziało, nie znając całego kontekstu zdarzenia, jaki był przebieg Waszego związku, jakie Wasze relacje... Mam nadzieją,że jeszcze uda się Pani zrozumieć zachowanie męża,że wytłumaczy, przeprosi za ból opuszczenia, niezrozumienia i brak wsparcia, jaki Pani doświadczyła.

Absolutnie nie jest to "normalne zachowanie" w rozumieniu "naturalnego zachowania człowieka". Z pewnością wymaga to omówienia z partnerem.

Bardzo Pani współczuję tak raniącego zachowania ze strony najbliższej osoby. Takie zachowanie nie jest normalne i myślę, że Pani o tym wie, patrząc na stan, w jaki Panią wprawiło to zachowanie partnera.
Wiele kobiet twierdzi, że przyciąga nieodpowiednich partnerów, a w terapii okazuje się, że takich wybierają i preferują. Magiczna siła przyciągania nie istnieje.