Zachowanie u 6-miesięcznego dziecka

Witam. Moj synek ma niecale 6 miesiecy. Mam wrazenie ze ruchowo nie rozwija sie prawidlowo. Obraca sie tylko na boki i to raczej rzadko, o przewracaniu z plecow na brzuch i odwrotnie nie ma mowy. Czesto kiedy jest podekscytowany albo zly prostuje nozki i tak jagby je napina. Wisza wtedy odrobine nad podlozem takie sztywne. Nie wklada stopek do buzi w ogole sie nimi nie interesuje. Na brzuchu lezy ladnie ale nie przepada za tym, nie prostuje raczek. Zabawki ladnie chwyta umie trzymac 2, obraca ra

Witam,
wszelkie niepokoje powinna Pani przekazać swojemu pediatrze i otrzymać skierowanie do najbliższego ośrodka wczesnej interwencji.Być może będzie trzeba uruchomić program odpowiednich ćwiczeń mięśni.
Pozdrawiam serdecznie