Zachowany przepływ dogłowowy bez cech podkradania

Zrobiłem badanie USG tętnic szyjnych i kręgowych, nie konsultowałem z lekarzem, bo wynik okazał się - dla mnie przynajmniej, tak się mi zdaje- dobry. Proszę potwierdzić i odpowiedzieć co znaczy "zachowany przepływ dogłowowy bez cech podkradania. I dalej kompleks I-M w CCA grub.0,7mm. Proszę o ustosunkowanie się do tego!

Wynik badania jest w normie. Przepływ krwi jest odpowiedni czyli w kierunku głowy od serca, bez podkradania krwi przez inne tętnice np. z powodu zwężeń oraz parametry grubości kompleksu błony środkowej i wewnętrznej tętnic szyjnych są w zakresie normy.