Zachwiania nastrojów u 27-latki

Witam.Co ze mna jest?Mam tak od lat... Dzis pelna euforii a jutro dol nie wiadomo dlaczego...? :( Meczy mnie taki stan juz kilka dobrych lat.Raz tak a raz tak.

Witam. Powinna się Pani zgłosić na konsultację do psychologa - psychoterapeuty. Polecam zwłaszcza terapię głęboką, czyli w podejściu psychodynamicznym lub analitycznym. Proszę wybrać doświadczonego psychoterapeutę, czyli takiego, który ma co najmniej ukończone 4 - letnie szkolenie w zakresie psychoterapii i doświadczenie w takiej pracy. Po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu specjalista postawi diagnozę i zaproponuje leczenie. Małgorzata Danielewicz

Dzień dobry, przyczyny mogą być różne, prawdopodobnie cierpi pani na jakąś formę zaburzeń nastroju. Tak czy inaczej należy rozpocząć od diagnozy psychologicznej. Psycholog zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.

Pisze pani, że taki stan panią męczy. Może to dobry moment, aby zacząć działać? Zachęcam do skonsultowania się z psychologiem lub lekarzem psychiatrą, aby najpierw zdiagnozować, co się dzieje, zbadać przyczyny, a potem podjąć odpowiednie działania (psychoterapia, farmakoterapia) i odzyskać komfort życia.
Pozdrawiam,
Elżbieta Grabarczyk
http://ppp-salamandra.blogspot.com/