Zachwiania równowagi po operacji guza móżdżku

W wieku 10 lat przebyłam operację guza móżdżku. W wyniku tego mam zachwiania równowagi, słabszą lewą stronę(ręka, noga) i asymetryczną "martwą" lewą stronę twarzy, większe lewe oko od prawego. Wiem, że z tym pytaniem powinnam udać się do neurochirurga, ale zanim to zrobię, to zapytam tutaj, czy mogę coś zrobić z moją twarzą? Nie ukrywam, że jest to dla mnie ogromny kompleks.

Witam,
Trudno ocenić bez pełnej konsultacji neurologicznej !
Pozostałości neurologiczne po operacji guza móżdżku w postaci zaburzeń równowagi i niedowładu lewostronnego, jak wynika z opisu, są wskazaniem do regularnej rehabilitacji, okresowej kontroli regularnej w Poradni Neurologicznej..
Do kontroli MRI głowy, celem oceny aktualnego obrazu mózgu i móżdżku.
Pozdrawiam