Zaciemnienie na nerce płodu w 26. tygodniu ciąży
Jestem w 26tyg.ciąży i dziś na usg doktór stwierdzil u mojego dziecka zaciemnienie na nerce plodu.Mieszkam w Niemczech i nie bardzo go zrozumialam a bardzo sie martwie.proszę o odpowiedz czy to cos poważnego.dziękuje

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
nie mogę się odnieść do zdania wyrwanego z kontekstu. Sugeruję następnym razem udać się do lekarza z kimś kto zna dobrze język niemiecki.
Pozdrawiam.