Zacienienia jam nosa na skutek pogrubienia tkanek miękkich

Opis: Zatoki czołowe powietrzne. Niejednolite zacienienia zatok szczękowych. Zacienienia jam nosa na skutek pogrubienia tkanek miękkich. Wnioski- Siniusitis maxillaris . Moja córka ma 16 lat , czym to powinno być leczone ?

Nie ma w tym opisie nic groźnego. my laryngolodzy nie leczymy na podstawie opisów. Dobry laryngolog sam ocenia rtg zatok a oceny te różnią się niejednokrotnie znacznie od oceny radiologów. samo zdjęcie bez badania pacjenta nic nie znaczy!.