Zaciskanie pięści u 5,5-miesięcznego dziecka

Witam, mam pytanie odnośnie córeczki, która obecnie ma 5,5 miesięcy. Otóż od pewnego czasu, od jakiś 2 tygodni mała zaciska piąstki, splata je ze sobą, a następnie podnosi w górę i chwilę się im przygląda. Poza tym czasami kręcie rączką uniesioną do góry przed oczami przez krótką chwilkę. Czym to może być spowodowane? Czy coś nie tak z napięciem mięśniowym? Z góry dziękuję za odpowiedź.

to jest prawidłowa zabawa dziecka, ogląda rączki, paluszki , bierze do buzi, za jakiś czas powinna zacząc oglądać stopy, chwytać je . Proszę podawać jej do rączki zabawke, niech chwyci dwoma rą rączkami, przekłada z rączki do rączki.