Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 9 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaczęłam brać pigułki antykoncepcyjne. Dlaczego mam krwawienie w trakcie przyjmowania?

Mam 17 lat i jestem kobietą. Mam pewien problem związany w pochwą. Zażywam tabletki antykoncepcyjne, pierwsze opakowanie, dopiero wzięłam 13. tabletkę. Pigułki antykoncepcyjne przepisał mi lekarz ginekolog i powiedział, że będziemy walczyć o to, aby moje miesiączki trwały 3-4 dni, a nie 7 jak dotąd. Wczoraj mi się skończyła miesiączka i zaczęła lecieć mi brązowa wydzielina i to sporo. Bardzo się wystraszyłam, a do ginekologa nie moge iśc na razie, bo jest na urlopie, a tylko jego się nie wystydzę. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

KOBIETA, 17 LAT ponad rok temu

Jak stosować prezerwatywy?

Redakcja abcZdrowie
79 poziom zaufania

Witam.

Brązowa wydzielina to plamienie. Jest to jedno z najczęściej występujących działań niepożądanych tabletek. Najprawdopodobniej ustępi samoistnie i przestanie się pojawiać po 2-4 opakowaniach.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy