Zaczernienie zęba a odpowiednie działania

5 lat temu miałam leczonego zęba, jedynke. Po jakimś czasie ułamał mi się praktycznie do korzenia. Dentystka(nie prywatnie) zrobiła mi go. Chciałam po najtańszych kosztach więc liczyłam się, że trzeba bedzie go za jakis czas wymienić. Teraz zaczął mi czarnień przy dziąśle. Co z tym zrobić? da się to odbudować po jak najniższych kosztach?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny i badania zęba nie jestem w stanie stwierdzić czy możliwa jest odbudowa zęba. Konieczne wykonanie rtg zęba oraz kontakt z dentystą.