Zaczerwienie górnej powieki i guzek z wodnokrwistą substancją

Witam! W maju 2016 zrobił mi się prawdopodobnie jęczmień na górnej powiece, w lipcu pojawiło się ponownie zaczerwienie górnej powieki i powstał guzek z wodnokrwistą substancją, w warunkach domowych sobie to wycisnąłem i 2 tygodnie było to mało widoczne po czym guzek pojawił się ponownie i postąpiłem tak samo, jaki sposób jest na całkowite pozbycie się tego problemu, bo podejrzewam że może się to odnowić po raz trzeci. Pozdrawiam Tomasz

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.