Zaczerwienie i krostki po ogoleniu pach

Jestem sportowcem dlatego aby sie zbytnio nie pocic ogolilem sobie pachy. Jednak pojawilo mi sie zaczerwienienie,skora swedzi a w niektorych miejscach pojawily sie tak jakby male pryszcze.Co moge zastosowac na taka przypadlosc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować jeden z preparatów na podrażnienia po goleniu o działaniu odkażającym. Proszę udać się do apteki, gdzie farmaceuta dobierze odpowiedni preparat.