Zaczerwienie widoczne nad napletkiem

Od dłuższego czasu mam w dolnej części żołędzi takie zaczerwieniene dookoła widoczne nad napletkiem i chciałbym, żeby państwo to zobaczyli i ocenili. Bardzo bym prosił o podanie maila, na który mógłbym wysłać zdjęcia w celu zobaczenia tego zjawiska. Bardzo mi na tym zależy.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety, bardzo mało napisał Pan o występującej zmianie - czy zaczerwienieniu towarzyszy jakiś świąd, ból podczas mikcji lub stosunku, nieprawidłowa wydzielina z cewki moczowej? Czy towarzyszyła zaczerwienieniu jakaś inna zmiana skórna?

Przyczyną zaczerwienienia może być infekcja grzybicza, bakteryjna lub wirusowa. Może to być również reakcja uczuleniowa na jakąś substancję - płyn do higieny intymnej, proszek do prania, lateks. Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa i wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Jeżeli chodzi o dołączanie zdjęć, zwykle do pytania pytający wklejają link.

Pozdrawiam.