Zaczerwienienia i odparzenia na worku mosznowym

Witam, mam zaczerwienienia,odparzenia na worku mosznowym i ostatnio wydziela się taki nieprzyjemny zapach .Jakoś od sierpnia 2014 roku. Byłem u Pani dermatolog z 1,5 miesiaca temu dostałem tabletki "telfexo" i maść na zamówienie z apteki (jeżeli dobrze się rozczytałem to jest Hydrocortison,bodajże) dostałem również krem bepanthen, jednakże nic mi nie pomogło i wydaję mi się,ze odkąd używam tych wszystkich kremow itp to wydziela się taki nieprzyjemny zapach. proszę o szybką odpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Konieczna jest wizyta u dermatologa lub urologa. Istnieje ryzyko infekcji tych okolic.