Zaczerwienienia na penisie i schodząca skóra

Witam, od dwóch dni mam problem ze zmianą na penisie, zaobserwowałem lekkie zaczerwienienie, zmianę struktury oraz delikatnie schodzącą "skórkę"- wszystko to zaszło na żołędziu. Nic nie boli, lekko czasami za szczypie. Posiadam stałą partnerkę, nie używam żadnych nowych kosmetyków. Jeśli po zdjęciu nie da się określić przyczyny to gdzie powinienem się udać do jakiegokolwiek dermatologa czy do urologa? Zdjęcie: http://pl.tinypic.com/r/263eq01/9

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.