Zaczerwienienia na skórze penisa

Witam .Od pewnego czasu na penisie pojawily sie zaczerwienienia.udalem sie do dermatologa podejzewajac grzybice,dr.przepisal leki flumycon bodajze i masc pimafucort,objawy jakby ustapily.po dwuch dniach dostalem okropnego zaczerwieniania i plamki przypominajace krwiaki.pod napletkiem pojawily sie rany i tak jakby pecherze z ktorych tak jakby wydobywala sie ropa,,,podczas kapieli bardzo boli i szcypie....czy to jakis stan zapalny grzybicy?czy spowodowane moze to byc od bolu jadra i pachwin ?

Witam! Opisane zmiany najprawdopodobniej wiążą się z nadkażeniem bakteryjnym zmian grzybiczych. Jeśli dodatkowo pojawił się ból jąder i pachwin proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.