Zaczerwienienia na skórze twarzy

Kilka tyg.codziennie wstaje z lekko czerwona twarzą,w ciągu dnia mocno czerwona twarz,szyja,dekolt,z wysiłku np,albo zdenerwowania.albo bez powodu robi się to zaczerwienienie.wtedy twarz jest gorąca,mrowi.wcześniej taki objaw sporadycznie,mam też lekko czerwone dłonie,i skóre na udach.czasem biegunki,bóle brzucha.ostatnio te problemy gastol.zanikły,może dieta pomogła,endokrynol,po przejrzeniu,ca19,9,cea,ca125,cgA,serotonina,neurosw.enolaza,i objawów,mowi,że wszystko jest ok.Co może powodować takie objawy

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy wskazaywałyby na guza endokrynnego wydzielajacego np serotoninę, ale skoro wyniki badań są w normie, można go wykluczyć, ewenualnie można by jeszcze pomyśleć o zespole suchinga albo guzie chromochłonnym. Czy Pani jeszcze miesiączkuje? może objawy premenopauzy? sugerowałabym wizyte u ginekologa.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.