Zaczerwienienia po wyleczonej grzybicy penisa

https://imagizer.imageshack.us/v2/320xq90/r/901/2p6g6L.jpg Witam i proszę o pomoc.jestem po grzybicy wyleczonej po fluconazole tabletkach i maści triderm... Pojawiły się zaczerwienienia i lekarz przepisał maść neomycinum jelfa... Zaczerwienien pojawia się więcej, a z nich robią się jakby białe pogrubienia z których leci krew. Bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy są niepokojące, zwłaszcza to krwawienie i niewątpliwie wymagaja dalszego leczenia. Konieczna jest wizyta u lekarza.