Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaczerwienienia w okolicach pachwin, żołędzia i ujścia cewki moczowej

Witam.Mam 22 lata.Miewam problemy ze zdrowiem od ok. pół roku.Zaczęło się od zaczerwienia w okolicach pachwin, a później żołędzia i ujścia cewki moczowej.Do tego uczucie gorąca na twarzy i w żołądku oraz "przelewanie się",oraz ból przy oddawaniu moczu.Zdarzają się też bóle brzucha.Miewam ciarki na ciele i kłopoty ze snem.W przeciągu pół roku objawy nasiliły się, jedynie zaczerwienie pachwin ustąpiło.Objawy nasilają się po alkoholu. Badanie ogólne i posiew moczu OK.Czy to może być jakaś bakteria?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 11 miesięcy temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Być może grzybica. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety