Zaczerwienienia wokół cewki moczowej, biały nalot na penisie

Witam, na penisie pojawił mi sie biały nalot a u w około cewki moczowej i na srodku zaczerwienienia, miałem seks z nieznajomą osobą 3,5 mieisaca temu w zabezpieczeniu, byłem z tym u wenerolog badałem sie na HIV,Kiłe,Rżerzączke,chlamydie,wzw typ b i c, wszystko wporządku badanie mykologiczne narządów półcowych także (myłem sie 1h przed zabiegiem) co dziwne w jamie ustnej nieliczna obecność grzybów drożdżopodobnych

Pytanie zasadnicze brzmi, czy 'nalot' da sie usunac, czy nie. Jesli problem nie ustapi, sprawe warto skonsultowac z dermatologiem zajmujacym sie problemami okolicy genitalnej.