Zaczerwienienie części lewej powieki

Dzień dobry. Dolna część lewej powieki (przy kanaliku łzowym) jest zaczerwieniona (i większa, jakby dodatkowa warstwa). Nie przynosi bólu, jednak trwa już dwa miesiące- interniści nic, specjalista, że "może jakiś brodawczak- jak urośnie, to usunąć, jak nie, to nie ruszać". Dosyć lekceważąco... Liczę na Państwa doświadczenie i chociaż poglądowe ocenienie jak niebezpieczne to może być. Z góry dziękuję! (mało miejsca, w razie potrzeby odpowiem na pytania)

Lek. Tomasz Budlewski

A czy jest jakieś uczulenie? Czy powyższy objaw wynika z stosowania jakis nowych przedmiotów tzn pożywienia, kosmetyków, środków piorących, detergentów itp. Proponuje ponownie udac sie do lekarza okulisty lub dermatologa.