Zaczerwienienie i ból skóry po depilacji wąsika

Witam. Zdarzylo to sie w piątek wieczorem. Używałam wosku do depilacji już wielokrotnie ale drugi raz podeszłam do depilacji wąsika. Mam specjalną mikrorolkę. Nie wiem czym zawiniłam ale po kilku minutach od wyrwania nadal mnie piekło to miejsce i było zaczerwienione to posmarowałam naturalnym olejem na noc. Rano nic się nie zmieniło, a skóra była dodatkowo napięta, twarda. Nadal tak jest. http://oi66.tinypic.com/24vvgqr.jpg http://oi63.tinypic.com/2lcvk29.jpg Dziękuję i czekam na odpowiedź.

Witam,

zerwała Pani naskórek. Pewnie ze względu na zbyt ciepły wosk. W takich przypadkach idealnie sprawdza się krem Bephamten lub Alantan.

z poważaniem

Dokładnie zerwała Pani naskórek, ponieważ temperatura wosku była zbyt wysoka w takim momencie należy zastosować panthenol, a teraz polecam zastosowanie maści DERNILAN -przyspiesza regenerację naskórka jest dostępna bez recepty.

Dzień dobry,

Na przyszłość proszę rozważyć depilację laserową- zabiegi są bezpieczne i skuteczne (im ciemniejsze włosy a jaśniejsza karnacja tym efekty bardziej zadowalające). Proszę tylko pamiętać, że na miesiąc przed wykonaniem zabiegu należy włosy golić maszynką jednorazową (zrezygnować z wosku, depilatora).

Pozdrawiam serdecznie.