Zaczerwienienie i czerwone krostki na szyi po goleniu

Witam ,mam 27 l (Łukasz). Mam dwa kłopoty . 1.Bardzo przetłuszczają mi się włosy ,czym bym ich ,nie umył na drugi dzień mam tłuste. 2. Po goleniu na szyi mam takie zaczerwienienie i czerwone krostki . Proszę o doradzenie leków . (Jestem niepełnosprawny i trochę trudno udać mi się do Lekarza Specjalisty. Z góry dziękuję za doradzenie leków .

Panie Łukaszu proszę spróbować szampon Sabal Ducraya i tabletki Zincas Forte 1 dziennie. Po goleniu może Pan stosować Zinalfat krem. Wyeliminować słodycze i pikantne pokarmy.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska