Zaczerwienienie i nieprzyjemna woń w pachwinie

Witam,p.doktorze w pachwinie mam,zaczerwienienie,wilgoć i nieprzyjemna woń,bylem już u kilku dermatologow bez skutku.Po dkladnym umyciu stosuje dexapolcort trochę pomaga ale na krotko.Proszę o poradę. Janusz

Aleksander Ropielewski

Trudno mi pomóc bez możliwości oceny zmian skórnych. Suggerowałbym wykonanie posiewu bakteryjnego z okolicy pachwiny. Pomóc mogą zasypki i kremy typu sudocrem.