Zaczerwienienie i pęcherzyki na żołędzi penisa

Na zoledziu zrobilo mi sie zaczerwieniienie 3 dni temu, a na nim jakby pecherzyki, ktore po przetarciu pekaja. Na skorze w miejscu przyleglym do tych pecherzykow mam to samo, wystepuja te pecherzyki, lecz trudniejsze do ptzetarcia. Co to moze byc? Pomocy, od nie dawna zaczalem wdpolzycie seksualne z partnerka, ona to rozumie ale co to i dlaczego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże infekcyjne. Sugeruję, by zmiany ocenił specjalista dermatolog lub urolog, który wdroży właściwe leczenie. Do tego czasu proszę powstrzymać się od współżycia.