Zaczerwienienie i zgrubienie, bolesność przy ucisku po zabiegu chirurgicznym żylaku

Dzień dobry! Mam 54 lata, 28 marca br. miałam zabieg chirurgiczny na żylak, do wczoraj było w porządku, ale od 23 maja zauważyłam zaczerwienienie i zgrubienie bolesność przy ucisku. Kiedy byłam na kontroli 21 było wszystko w porządku. Niepokoi mnie to trochę. Może jakiś stan zapalny? Obłoże to chyba rivanolem. Proszę o rade, Następna wizyta 16 lipca Bożena

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Jak mogę coś poradzić nie widząc pacjenta??? Ja nie jestem Zbigniew Nowak z Podkowy Leśnej!!! Proszę pilnie udać się do operatora!!! zż