Zaczerwienienie i zmiana skórna na prąciu

Witam od kilku miesięcy zacząłem zauważać zmiany na moim praciu. Otoz obszar pod moim napletkiem byl zaczerwieniony, po miesiącu zaczęła sie tworzyc mała czerwona plamka na obrzeżach napletka. Pozniej zaczęła sie rozsrastac i tak pozostało aż do dnia dzisiejszego, gdyż nad ta plamka dwa dni temu pojawiła sie malutka jakby chrostka ktorej dzis juz nie ma ale za to plamka sie powiększyła takze pokrywa sie ona biały nalotem tu zdjęcie: https://imageshack.com/i/ip6nEx3lj

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.