Zaczerwienienie na penisie i pieczenie pochwy u partnerki

Od 2 dni na moim penisie pojawiło się zaczerwienienie. Nie boli, nie swędzi i nie piecze. Natomiast partnerka od 3 dni ma dokuczliwe pieczenie pochwy. Jesteśmy razem 3 lata i nie używamy raczej żadnych zabezpieczeń. Co to może być i jaki preparat zastosować, żeby problem minął?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie bez możliwości przeprowadzenia badania. Sugeruję kontakt z ginekologiem lub dermatologiem. Ważne aby po wykryciu przyczyny dolegliwości zastosować leczenie u obydwojga z Państwa.