Zaczerwienienie na wzgórku łonowym

Witam, od kilku dni zauważyłam zaczerwienienie na wzgórku łonowym które z dnia na dzień się powiększa. Wygląda to mniej więcej tak jakbym pod skóra miała małą kulkę która robi się coraz większa i jak dotykam tego miejsca to odczuwam ból i jest spuchnięte, co to może być??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana to najpewniej infekcja mieszka włosowego. Zmiana powinna samoistnie ustąpić w ciągu kilku najbliższych dni. Gdyby się tak nie stało, sugeruję konsultację z lekarzem i włączenie maści z antybiotykiem.