Zaczerwienienie nad ustami

proszę o pomoc ! od paru lat ma zaczerwienienie jak po depilacji nad ustami, kiedyś oblizywałam to miejsce taki nawyk , co mi jest
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
opis sugeruje teleangiektazje po zapalne czyli po oblizywaniu ust i przewlekły zapaleniu tym spowodowanym trwale rozszerzyły się drobne skórna naczynia. Myślę, że wystarczy zabieg laserowy zamykający naczynia.
Pozdrawiam