Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaczerwienienie nad ustami po goleniu

Witam, mam 18 lat, od jakiegoś roku mam pewien problem, otóż mam zaczerwienienia nad ustami i podejrzewam że to ma związek z goleniem się, staram się tego nie podrażniać, już wypróbowałem wiele specyfików łagodzących podrażnienia ale problem nie znika, Bardzo proszę o poradę.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Domowe sposoby na kurzajki

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które powstają na skórze. Istnieje wiele metod na pozbycie się ich. Mogą to być również domowe sposoby. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o naturalnych sposobach na kurzajki.

Witam, 1. przed goleniem dokładanie należy umyć całą okolicę mydłem 2. golenie proponuję wykonywać wieczorem 3. po goleniu na okolicę podrażnioną Belogent krem przez 7 dni potem co 2-3 dni. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy