Zaczerwienienie napletka u dziecka

Po zsunięciu napletka (np: w trakcie mycia) widzimy że penis 5 letniego synka jest przy cewce moczowej dość silnie zaczerwieniony już długi czas. Ogólnie badanie moczu nie wykazało nic niepokojącego. Nie piecze ani nie boli. Czy powinniśmy to jakoś sprawdzić, zwrócić na to uwagę czy tak ma być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry . Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.