Zaczerwienienie oka a sztuczne łzy

od miesiąca mam zaczerwienione jedno oko ;całą gałkę przekrwioną; nieraz też boli całe oko i głowa z tej samej strony okulista przepisał mi NEVANAC, FLOXAL i kazał zakraplać sztuczne łzy po tygodniu żadnych efektów i nie wiem co o tym myśleć wizytę mam na piątek dopiero

Aleksander Ropielewski

Proszę poczekać do ustalonej wizyty, a do tej pory stosować przepisane leki, chyba, że czuje Pan pogorszenie i nasilenie się objawów wtedy wizyta jak najszybciej. Konieczna będzie modyfikacja leczenia.