Zaczerwienienie powiek po stosowaniu odżywki do rzęs

Dzień dobry, Po odżywce do rzęs zawierającej Bimatoprost zauważyłam zaczerwienienie powiek ,odżywkę natychmiast odstawiłam licząc ze skora powiek powróci do stanu poprzedniego niestety tak się nie stało z czasem skora powiek ściemniała wygląda jakbym miała brązowy cień na powiece, dodam że,po umyciu mydłem twarzy skóra powiek swędzi i jest bardzo sucha. Czy jest jakiś sposób żeby powieki powróciły do stanu poprzedniego?

Witam. Prawdopodobnie doszło do reakcji uczuleniowej. Prosze pic wapno i nie stosować wody do mycia twarzy ( szczególnie okolicy powiek) tylko przeznaczone do tej okolicy preparaty. Jesli po tygodniu objawy nie znikną, prosze udać sie do dermatologa. Pozdrawiam