Zaczerwienienie skóry po wypiciu alkoholu

Mam 23 lata i mam problem ze skórą twarzy. Przy wypiciu alkoholu, zbyt długim przebywaniu na słońcu, sytuacjach stresowych lub przebywaniu w nagrzanych pomieszczeniach robię się czerwona na policzkach. Przeszkadza mi to w codziennym życiu, ponieważ o tym myślę. Raz już byłam u dermatologa, ale z zupełnie innym problemem i mam zdiagnozowane rogowacenie okołomieszkowe, a od jakiegoś czasu mam problem z czerwienieniem się. Czy to może być coś takiego jak trądzik różowaty czy poprostu moja skóra już tak ma i nie można się tego jakoś skutecznie pozbyć ?

Witam opisuje Pani objawy rozszerzania się naczyń krwionośnych pod wpływem temperatury. Proszę udac się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, lekarz obejrzy skórę, dobierze odpowiednie metody leczenia. Jeśli ten lekarz Pani nie pomógł, u którego Pani była, warto odwiedzin innego. Polecam lekarzy certyfikowanych.