Zaczerwienienie skóry pod kostką

Witam. Od 2 tygodni mam pod kostką plamkę średnicy 1 cm, o nieregularnych kształtach, koloru ciemno czerwonego/fioletowego. Plamka ta nie powiększa się i nie zmniejsza, jest takiej samej wielkości. Plamka nie swędzi, nie piecze, nie ma obrzęku. Wydaję się, że pośród tej plamki jest w środku ślad ugryzienie, niewielkie czerwone zaczerwienienie. Co to może być? Do kogo zgłosić się i jakie badania zrobić? Z góry dziękuje za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna okresłic odpowiednie dalsze postępowanie.