Zaczerwienienie twarzy i skłonność do rumienienia

witam, jestem po 2,5 miesiecznej kuracji axotretem(izotretynoina) dermatolog prowadzacy zalecil odstawic juz lek, pozostalo zaczerwienienie twarzy i sklonnosc do rumienienia, do tego pojawilo sie wiele nowych popekanych naczynek. co dalej? czy skora odzyska dawna zwyczajna barwa, czyli jasna a nie czerwona? czekam na odpowiedz :)

Piotr Pilarski

Z czasem objawy uboczne powinny ustąpić. Do tego czasu sugeruję unikać słońca i smarować twarz kremem z wysokim filtrem.

Pozdrawiam.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do learza medycyny estetycznej. Lekarz po obejrzeniu stanu skóry i badaniu wdroży odpowiednie leczenie.
Bardzo pomocne sa zabiegi laserowe.