Zaczerwieniona błona śluzowa żołądka

Bardzo proszę o pomoc !!! Mam problemy z żołądkiem zrobiłam gastroskopie i wyszło "Zaczerwieniona błona śluzowa żołądka. Helicobacter pylori - ujemny" . Brałam jakiś czas pantopraz i scopolan ale już od 1,5 miesiąca nie biorę. Codziennie piję a raczej biorę na łyżeczkę siemie lniane i popijam zimną wodą ostatnio zaczęłam pić normalnie, ale nic mi nie przechodzi. Nie jem słodkiego, ostrego, smażonego ani nie piję alkoholu.Mija już 2miesiąc a nadal boli..Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co robić

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym ponownie zgłosić się do gastrologa, gdyż zastosowane leczenie oraz dieta powinny już przynieść pewne rezultaty.