Zaczerwieniona górna powieka oka

Witam Pojawił dziś u mnie problem z górną powieką oka, tzn. jest zaczerwieniona w tak jakby jedn miejscu i troszkę "spuchnięta". Sama gałka oczna nie jest zaczerwieniona ani nie łzawi. Nie dotykałem oczu/powiek brudnymi rękoma, bynajmniej się starałem. Wcześniej leczyłem się z gradówki, za pomocą kropli i maści - ale to już było z pare miesięcy w stecz. Co może być powodem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na nawrót dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.