Zaczerwieniona i popękana skóra na penisie

Problem z penisem. Mam zaczerwienioną, lekko popękaną skórę na penisie w okolicach żołądzia. Czasem bardziej czasem mniej. Problem występuje od około miesiąca. Odczuwam wrażenie "za ciasnej" skóry podczas wzwodu. Wtedy następują też drobne pojedyńcze pęknięcia, które szczypią i lekko swędzą. Dodam, że bardzo często współżyję ze Swoją dziewczyną bez prezerwatyw. U niej, nie ma żadnych objawów. Nie wiem, czy jest to uszkodzenie mechaniczne czy może jakiś rodzaj zakażenia grzybicznego. Pomocy.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć mechanicznego uszkodzenia napletka. Proszę udać się na wizytę do specjalisty urologa. Lekarz po zbadaniu ustali przyczynę dolegliwości oraz wdroży odpowiednie leczenie.