Zaczerwieniona krostka na szyi

Witam, tydzień temu zauważyłam małą krostkę, lekko zaczerwienioną na szyi. Wielkością przypominała pryszcza. 2 dni później wystąpiła kolejna taka krostka około 1cm niżej od pierwszej. Po 3 dniach, pod tymi małymi krostkami pojawiła się troszeczke większa. Po kolejnej nocy, zmieniła się ona w ranę skórną wielkości 3cm, skóra wokół jest lekko zaczerwieniona, a sama rana wydaje się lekko parzyć. Dzisiaj odkryłam dwa małe miejsca na szyi, gdzie skóra zeszła i parzy przy dotknięciu. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koneicznie udac sie d o lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanei.