Zaczerwieniona moszna

Dzień dobry, Mam następujący problem. Wyjeżdżam na 3 tygodniowe wakacje więc nie mam możliwości udać się szybko do lekarza. Mam zaczerwienioną mosznę. Nie swędzi, nie piecze, czasem wydaje mi się ze wydziela dziwny zapach. Skóra jest czerwona - czasem żarówiasto czerwona czasem bardziej blada. Po przemyciu spirytusem bardzo szczypało. Czy jest to grzybica, czy mogę tym zarazić moją partnerkę? Czy stosowania maści clotrimazolum może mi pomóc. w linku zdjęcie. http://i67.tinypic.com/i77uro.jpg

Może to grzybica, może kilka innych przyczyn. Trzeba pójść do dermatologa. Skóra nie wie, że Pan wyjeżdża. Jeśli nie ma Pan czasu na prawdziwego lekarza, to i nie ma Pan szans na prawdziwą diagnozę i prawdziwe leczenie. Przez internet można tylko zgadywać.